Citronex TURBO

f5deb54a01

Citronex  P  382 034

Rychleodpařivý speciální čistič na bázi terpenů z citrusových plodů a extraktů z pomerančové kůry.  Výborně odstraňuje nečistoty jako jsou zbytky lepidel a polyuretanu , pryskyřice, gumové zbytky, barvy, atd. z kovu, kamene, betonu, mramoru, dlažeb, dřeva a skla.

Citronex je všeobecně používán pro čištění v kovoprůmyslu, plastikářství, gumárenském prumyslu, tiskárnách  a textilním průmyslu. Vyznačuje se ve skutečnosti výbornou účinností při odstranění zbytků lepidel a gumy a rovněž účině odstraňuje čistě biologické a organické látky, jako jsou tuky a oleje . Vzhledem ke krátké době odparu je Citronex vhodný i pro čištění barevných kovů.

 

Výhody, které Vás přesvědčí:

  •  Šetrný k životnímu prostředí - na bázi přírodních extraktů, 100%  biologicky rozložitelný
  •  Rychlé čištění
  •  Optimální čisticí účinek i při -30 °C 

 

Aplikace/Použití:

Vhodný k čištění průmyslových strojních zařízení nebo při práci s pneumatikami v pneuservisech, k čištění povrchů a strojů při výrobě a montážích plastových dveří a oken, využitelný ve veřejných zařízeních, školách, prostředcích městské hromadné dopravy, na stavbách apod., vzhledem k příjemné vůni je ideální k využití při čištění ledniček, chladicích boxů, ve velkých závodních kuchyních a sanitární keramiky.
 

Pro více informací a bezplatnou nezávaznou prezentaci produktů, kontaktujte prosím naši Zákaznickou podporu  nebo použijte kontaktní formulář.